SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ


Cennik produktów IZOLPLUS# 2022 - CHWILOWO NIEDOSTEPNY!

Aktualne ceny farb, mas i tynków termoizolacyjnych IZOLPLUS#, zamieszczone w cenniku dotyczą w.w. pokryć w kolorze białym. W przypadku farb barwionych ceny mogą być zróżnicowane w zależności od intensywności wybarwień. W związku z tym prosimy o kontakt mailowy lub telefoniczny w celu sprecyzowania cen zakupu.

Obecnie farby w kolorze białym są dostępne bez ograniczeń. W przypadku kolorów, których oryginalna paleta IZOLPLUS# znajduje się po prawej stronie, dobór i cena farb wymagają indywidualnej kalkulacji w zależności od intensywności wybarwień. Zasadniczo cena farb w kolorach jasnych jest wyższa o ok. 10% od cen farb białych. W przypadku kolorów intensywnych różnica ceny w stosunku do farb białych wynosi do 40%.

WYSYŁKA TOWARU NASTĘPUJE PO ZŁOŻENIU ZAMÓWIENIA I OPŁACENIU FV PROFORMA. CZAS REALIZACJI TO ZAZWYCZAJ 48 GODZIN OD DNIA ZŁOŻENIA ZAMÓWIENIA ORAZ OPŁACENIA FV PROFORMA (DECYDUJE DATA WPŁYWU ŚRODKÓW NA NASZE KONTO). NIE WYSYŁAMY TOWARU ZA POBRANIEM.

ZAMÓWIENIA: prosimy o e-mail z zamówieniem / zapytaniem na adres: miroslaw.patej@adalio.pl lub kontakt telefoniczny pod nr 691 388 377