farba termoizolacyjna IZOLPLUS# _________ TERMO-WNĘTRZE

Termoizolacyjna , refleksyjna , elastomerowa , akrylowa , emulsyjna , polimerowa farba ekologiczna do malowania wewnętrznych powierzchni ścian i sufitów.

Do stosowania zarówno na wewnętrzne tynki i płyty gipsowe, jak też na nie otynkowane ściany z cegły, kamieni naturalnych i sztucznych, itp.


* Zapewnia znaczącą poprawę izolacyjności termicznej, chroniąc przed utratą ciepła z budynków

* Doskonała do malowania ścian i sufitów stanowiących przegrody wewnętrzne między pomieszcze- niami ogrzewanymi i nieogrzewa- nymi - ogranicza wymianę ciepła między nimi ( garaże, piwnice, klatki schodowe, spiżarnie )

* Zapobiega uwidocznianiu się mikropęknięć tynków wewnętrznych oraz połączeń płyt gipsowych (dzięki doskonałej elastyczności sięgającej 300% )

* Idealna do kuchni i łazienek - zapobiega kondensacji pary wodnej i tworzeniu się grzybów

* Zapewnia równomierny rozkład temperatur w pomieszczeniach. W zależności od rodzaju ogrzewa- nia, notuje się różnice temparatur na różnych wysokościach pomieszczenia, wynoszące nawet do 10oC. Zastosowanie farby termoizolacyjnej niweluje różnice temperatur do ok. 1-1,5oC. Dzieje się tak za sprawą równomiernego odbijania promieniowania cieplnego przez powłokę farby we wszystkich kierunkach. W efekcie skutkuje to lepszym samopoczuciem, zmniejszeniem reakcji alergicznych oraz eliminacją ładunków elektrostatycznych.

* Farba dostępna w wersji bezbarwnej (transparentnej) - umożliwia zachowanie walorów estetycznych wewnętrznych wykończeń ścian budynków zabytkowych (zachowuje naturalny wygląd marmuru, granitu, piaskowca, cegły, itp.)* Objętość opakowań: 5L, 10L